TEFAL Pot | H0563242 | Titanium | Lid included | Grey
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 1.67 kg |
| Gross width (mm) | 254.00 mm |
| Kaasas kate | Yes |
| Läbimõõt | 24 cm |
| Net weight | 1.47 kg |
| Nõudepesumasinakindel | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 170 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 195.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Poti materjal | Titanium |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Pot |
| Producer product name | H0563242 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Grey |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |


